Gezicht op een Hollandse haven

(NK2867)

Reconstructie van de herkomstgeschiedenis

Reconstructie herkomst

: Schneller, F.
: Bad Tölz
: Archief SNK nr.435, 552, 770

Reconstructie herkomst

: Goudstikker/Miedl
: kunsthandel
: Amsterdam
: ICN inventariskaart; Archief SNK nr.435, 552, 770; RKD fotodocumentatie

Reconstructie herkomst

: Hofer, W.A.
: Berlijn
: ICN inventariskaart; Archief SNK nr.770, 243, 552

Reconstructie herkomst

: Göring, H.
: Berlijn
: Archief SNK nr.180; A. Venema, Kunsthandel in Nederland 1940-1945, 1986, p.576

Reconstructie herkomst

: Delaunoy, E.
: kunsthandel
: Amsterdam
: Archief SNK nr.180; A. Venema, Kunsthandel in Nederland 1940-1945, 1986, p.576; NARA, RG 260, box 436; 'Kostbaarheden uit de middeleeuwen en de renaissance', De Telegraaf, 20 juni 1939

Objectinformatie

Gezicht op een Hollandse haven

Gezicht op een Hollandse haven
NK2867
Schilderijen/tekeningen
schilderij
In Rijksbeheer – geen verzoek

Meer informatie

project Herkomst Gezocht

De herkomstgegevens op dit portaal zijn in het verleden verzameld en gepubliceerd door het voormalige Bureau Herkomst Gezocht. Sinds 1 september 2018 beheert het Expertisecentrum Restitutie van het NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust en Genocidestudies deze gegevens. Het kan zijn dat de gegevens die nu worden getoond zijn verouderd en daardoor niet kloppen. Aan de getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Meer over dit object

Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed

De RCE is de beheerder van de NK-collectie en verricht vanaf 2022 weer structureel herkomstonderzoek naar de collectie. Als u ziet dat informatie niet klopt, kunt u dat hier doorgeven. Ook als u meer weet over een object of juist vragen heeft over een object, horen wij dat graag.